„Један слаткиш за свог друга“

11.12.2023.

„Један слаткиш за свог друга“

Црвени крст сваке године, у сарадњи са друштвено одговорним организацијама и школама организује хумантиарну акцију прикупљања слаткиша за децу чији су родитељи корисници Народне кухиње у Пожаревцу и Костолцу. Техничка школа са домом ученика „Никола Тесла“ Костолац се и ове године широм отворених руку одазвала акцији и показала како се уз мало труда може постићи нешто велико у очима оних којима је то најпотребније. Ученици наше школе су у четвртак, 7. децембра 2023. године заједно са наставницом Јованом Благојевић дочекани са осмехом од стране Марине Стокић, представнице Црвеног крста Пожаревац. Кроз акцију „Један слаткиш за свог друга“ учињен је једaн несебичaн гест који ће улепшати нечије детињство а нас мотивисати да наставимо да чинимо добра дела.