Сајам образовања у организацији Основне школе "Иво Лола Рибар" Велико Градиште

22.04.2024.

Сајам образовања у организацији Основне школе

У циљу што ефикаснијег професионалног информисања ученика осмог разреда, ОШ „Иво Лола Рибар“ у Великом Градишту, по први пут је организовала сајам средњих школа, односно заједнички скуп свих средњих школа, за које њихови ученици последњих година исказују интересовање и имају жељу да се упишу у њих.

Наша школа је узела учешће на сајму, како би у непосредној комуникацији са ученицима и родитељима ученика, представила своје образовне профиле, услове уписа у школу и дом ученика. Школу су представљали наставници електро и  машинске групе предмета: Драган Живковић, мр Лидија Поповић, Драшко Степановић, Снежана Пантић, организатор практичне наставе и васпитач у дому ученика, Милица Пејчић- Михајловић

Заинтересовани основци и родитељи добили су детаљне информације о свим образовним профилима kojи су одобрени планом уписа нашој школи за школску 2024/2025. годину, као и о условима рада школе и дома ученика.

Снежана Пантић, организатор практичне наставе