Регионална Домијада у Ћуприји

16.04.2024.

Регионална Домијада у Ћуприји

Дана 11.04.2024. године  Дом ученика „Срећно“ из Ћуприје био је домаћин Регионалне домијаде. Ученици су се такмичили у стрељаштву, малом фудбалу и кошарци. Наш дом имао је представнике у стрељаштву и малом фудбалу.

Стрељаштво - екипа у саставу Ићитовић Михајло (Е42), Цимеша Страхиња (Е22) и Јовановић Давид (Е21) освојила је друго место. У појединачној конкуренцији ученик Ићитовић Михајло је освојио пето место.

У малом фудбалу наш дом су представљали: Поповић Ђорђе (М23), Влајић Михајло (Е43), Јаношевић Милош (Р31), Илић Роберто (Е23), Новаковић Петар (Е31), Новаковић Марко (Е31), Чолић Вељко (Е22) и Цвејић Михајло (М11). Освојено треће место представља успех узимајући у обзир изузетно јаку конкуренцију на такмичењу.

Током целог такмичења ученици су се понашали примерно и достојно су репрезентовали нашу школу и дом.

Урошев Ненад, професор физичког васпитања

Ивановић Милош, васпитач у дому ученика