Хуманитарна акција – "Деца деци за новогодишњи осмех"

25.12.2023.

Хуманитарна акција –

У децембру смо организовали  хуманитарну акцију у којој су учествовала сва одељења Техничке школе са домом ученика „Никола Тесла“ Костолац. Одељењске старешине свих разреда направилe  су са својим ученицима заједнички пакетић свог одељења. У акцију су се укључили и запослени, који су подржали ову акцију и донирали играчке, књиге и друштвене игре,  како би  обрадовали  децу која користе Народну кухињу Црвеног крста Пожаревац за Нову годину.  Свој допринос дали су и ученици наше школе, волонтери Јазаса, који су се прикључили акцији у оквиру пројекта „Заједно за младе“. Пакетићи су предати Црвеном крсту у петак, 22.12. 2023. године у 14 часова.

Наши ученици се радо одазивају и учествују у хуманитарним активностима и жељно ишчекују наредну активност.