Регионална Домијада у Рековцу

28.04.2023.

Регионална Домијада у Рековцу

Дана 27.04.2023. године у Дому ученика пољопривредно-ветринарске школе у Рековцу одржана је Регионална домијада. Ученици су се такмичили у стрељаштву, стоном тенису и фудбалу. Наш дом имао је представнике у свим спортовима.

У појединачној конкуренцији у стоном тенису ученик Станојевић Александар освојио је друго место. Стонотениску екипу сачињавали су ученици Станојевић Александар (М13), Јанковић Петар (М13) и Поповић Ђорђе (М13) и они су поражени у првом колу од ученика из Крагујевца.

Екипа у саставу Ићитовић Михајло (Е32), Мирковић Лазар (М42), Бркић Лука (Е42) освојила је треће место у стрељаштву.

Фудбалска утакмица између наших и  ученика Дома ученика средњих школа Крагујевац (Артем) била је веома неизвесна. Резултат је био 0:0 али је екипа у саставу Закшек Марко (Е42), Влајић Михајло (Е33), Јаношевић Милош (Р21), Новаковић Марко (Е21), Новаковић Петар (Е21), Милошевић Немања (Е21), Чолић Вељко (Е12) и Илић Роберто (Е13) елиминисана због лошијег извођења пенала.

Ученике су водили професор Урошев Ненад и васпитач у Дому ученика Ивановић Милош.

Честитамо ученицима и  менторима на постигнутом успеху и представљању школе!