Школско такмичење из електро групе предмета

20.04.2022.

Школско такмичење из електро групе предмета

У понедељак 18. априла у просторијама Техничке школе са домом ученика“Никола Тесла“ у Костолцу одржано је школско такмичење из Основа електротехнике I, Основа електротехнике II и Електронике.

Учешће су узели ученици прве, друге и треће године на електро смеровима. Такмичење су организовали предметни наставници и чланови Стручног већа за електро групу предмета Зорица Стојановић, Весна Данчетовић и Драган Живковић.

Такмичење је протекло у најбољем реду,

Из Електронике су постигнути следећи резултати:

Марко Закшек Е32

Лука Стојановић Е32

Лука Радомировић Е32

Лука Бркић Е32

Прва тројица такмичара стекла су право да нас представљају на Регионалном такмичењу које ће се ове године одржати у Обреновцу.

Резултати такмичења из Основа електротехнике су следећи:

Основе електротехнике1:

1.Ђорђевић Андрија – Е12 2.Максимовић Драган – Е12 3.Гајић Петар – Е12,  а учествовали су и следећи ученици: Дедић Стефан – Е12 , Новаковић Марко – Е11, Митић Нина – Е12 , Мушикић Вељко – Е12, Илић Немања – Е12, Славић Михајло – Е12, Kошарић Матеја – Е12, Станковић Алекса – Е11 и Јовановић Лазар – Е12.

Основе електротехнике 2:

Миленковић Марко – Е22 2. Павловић Анђела – Е22 3.Стефановић Матеја – Е22,  а учествовали су и Митић Михајло – Е22 и Благојевић Јован – Е22.