Државно такмичење из физике за ученике средњих школа

11.05.2026.


Државно такмичење из физике за ученике средњих школа

Државно такмичење из физике за ученике средњих школа одржано је у суботу и недељу, 9-10.5.2026. године, у Гимназији Параћин у Параћину. Техничку школу са домом ученика ,,Никола Тесла” из Костолца у категорији ''гама'' (ученици средњих стручних школа и гимназија друштвено-језичког и општег смера) достојно су представљала четворица ученика првог и другог разреда, Петар Симић (Е13), Игор Тацић (Е22), Михајло Крстић (М21) и Лазар Весић (Е21). Ученицима честитам на учешћу и похваљујем их за труд и залагање, као и за заинтересованост за физику.

 

У Костолцу, 11.5.2026.                                                 

                                                                         Наставник физике:

Лазар Станић