08.05.2026.
У оквиру Недеље сећања и заједништва, 08.05.2026. године, одржана је радионица „Емпатија и толеранција“, чији је циљ био развијање свести о значају поштовања принципа толеранције у свакодневном животу и друштвеном функционисању. Кроз разговор, сарадничке активности и заједнички рад, ученици другог разреда подстицани су на развијање емпатије, другарства, поштовања различитости и уважавања мишљења, као и на неговање толерантнијег и одговорнијег односа према другима.
Зорица Спасић-педагог
Милица П.Михајловић- стручни сарадник