ИЗВЕШТАЈ О ОДРЖАНОМ РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ СРЕДЊИХ ШКОЛА, ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ

03.05.2023.

ИЗВЕШТАЈ О ОДРЖАНОМ РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ  ИЗ ФИЗИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ СРЕДЊИХ ШКОЛА, ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ

Републичко такмичење из физике за ученике средњих школа одржано је у суботу и недељу, 29. и 30. 4. 2023. године, у Гимназији ''Бора Станковић'' у Врању. Техничку школу са домом ученика ,,Никола Тесла” из Костолца, у категорији ''гама'' (ученици средњих стручних школа и гимназија друштвено-језичког и општег смера) представљао је ученик одељења Е22, Стефан Дедић, који је међу 48 ученика другог разреда остварио 26 најбољи резултат. Честитамо Стефану на успеху и похваљујемо га за труд и залагање, представљање школе у најбољем светлу, као и за заинтересованост за физику.