Угледни час „Пројицирање“

08.11.2022.

Угледни час „Пројицирање“

У понедељак, 07.11.2022.године  у 12 часова одржан  је угледни час из предмета - Техничко цртање, на коме је обрађена наставна јединица: „Пројицирање“.

Час је одржан у конференцијској сали, а часу су присуствовали ученици образовног профила Машинство и обрада метала који у првој години слушају предмет - Техничко цртање, а то су: одељења М11 (Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина), М12 (Техничар грејања и климатизације) и М13 (Бравар - заваривач) . Ученици су на овом часу упознати са врстама пројицирања, које ће користити у свом даљем школовању.

Овом предавању су присуствовали професори наше школе : Јасмина Маринковић, Лидија Поповић и Ненад Јовановић, професори машинске групе предмета, Биљана Поповић, професор електро групе предмета, Снежана Пантић, организатор практичне наставе, Светлана Милићев, помоћник директора, Зорица Спасић, стручни сарадник педагог и Мирјана Дендић,  стручни сарадник библиотекар.

Час су одржали  Ивана Динић и Слободан Благојевић, професори  машинске групе предмета.

Ивана Динић, професор машинске групе предмета