Обавештење за ванредне ученике

09.04.2020.

Продужен је рок за пријаву испита, пријаву и уплату испита можете извршити до среде 15.04.2020 године. Сви који су пријавили односно уплатили испите биће регистровани и добиће контакт са испитивачем. Рок за полагање испита у ванредном стању је по договору са испитивачем. Испити се полажу израдом семинарских радова или путем колоквијума (детаљније у консултације са испитивацем). Оцене са семинарских радова или колоквијума  биће унете у записник после ванредног стања у верификационом испитном року у којем ће испитивач предложити на усвајање стецену оцену осталим члановима комисије. У овом испитном року неће бити завршних и матурских испита, већ ће одмах након верификационог рока бити организован испитни рок у редовном стању у којем ћете моћи да полажете матурски и завршни испит. Надамо се да ће све то бити у јуну.

Срдачан поздрав!

др Горан Несторовић директор,

Тања Петковић референт за ученика питања.