Техничка школа са домом ученика "НИКОЛА ТЕСЛА", Костолац

МикроТик академија

Техничка школа са домом ученика"Никола Тесла" Костолац од школске 2016/17 год. постала је МикроТик академија и на тај начин омогућила својим ученицима да поред ECDL сертификата, стекну још један изузетно вредан сертификат.

mikrotik academy

У периоду од 12.09. до 16.09.2016. у просторијама Техничке школе, одржана је МикроТик академија којој су присуствовали професори наше школе и са успехом савладали обуку. Чак девет професора је стекло лиценце МикроТик предавача и на тај начин Техничка школа је стекла звање МикроТик академије. Обуку су водили Сашо Јордаки, сертификовани MikroTik тренер и академски координатор, као и Марија Зајегановић, тренером из прве МикроТик академије у Србији.

polazniciIMG 8714

На овај начин, ученицима наше школе омогућено је да кроз наставни програм, али и посебне обуке, стекну MTCNAсертитификат.

Више о Микротик академском програму можете сазнати путем линка:

Никола Тесла 1856 - 1943
"Човек је рођен да ради, трпи и да сe бори. Ко тако не чини, мора пропасти!"
Никола Тесла 1856 - 1943
"Семе биљке мора пасти на погодно тло, треба га заливати, неговати и чекати да изникне и олиста. Тако је и са сваким човеком или бићем које има људско обличје."

Смерови наше школе

Техничка школа са домом ученика уписује ученике у три смера: електротехника, машинство и обрада метала, рударство и геологија.

Постоје профили четворогодишњег и профили трогодишњег образовања.

ПРОЧИТАЈТЕ ВИШЕ +

Електротехника

Електротехничар електронике, енергетике или рачунара. Електромонтер мрежа и постројења, електроинсталатер.

Машинство и обрада метала

Компјутерско конструисање, моторна возила, термоенергетика, бравар, аутомеханичар, пнеумо и гасо постројења.

Рударство и геологија

Рударски техничар. Површинска експлоатација, рударство, геологија ...

КАРИЈЕРА ПОЧИЊЕ У ШКОЛИ !!!
ВРХ СТРАНИЦЕ latinica | ћирилица
Our website is protected by DMC Firewall!