Техничка школа са домом ученика "НИКОЛА ТЕСЛА", Костолац

Обука заваривача

На основу решења Министарства просвете Републике Србије број 1118/1 од 20.05.2015. Техничка школа са домом ученика „Никола Тесла“ Костолац у оквиру своје проширене делатности, а уз захтеве својих социјалних партнера организује обуке за заваривача:

- РУЧНО ЕЛЕКТРОЛУЧНО ЗАВАРИВАЊЕ

- ЗАВАРИВАЊЕ ГАСОМ

- CO2 (MAG) ЗАВАРИВАЊЕ

за шта школа има одговарајући наставни кадар за теоријиску и практичну наставу као и школске кабинете и радионицу који су потпуно опремљени за извођење теоријске и практичне наставе.

Техничка школа са домом ученика „Никола Тесла“ Костолац има потпуну подршку и одличну сарадњу са свим предузећима и сервисима са којима је и до сада  сарађивала на образовању  редовних и ванредних ученика, што ће важити и за ову обуку заваривача.

На следећим линковима можете преузети комплетне програме обуке:

Никола Тесла 1856 - 1943
"Човек је рођен да ради, трпи и да сe бори. Ко тако не чини, мора пропасти!"
Никола Тесла 1856 - 1943
"Семе биљке мора пасти на погодно тло, треба га заливати, неговати и чекати да изникне и олиста. Тако је и са сваким човеком или бићем које има људско обличје."

Смерови наше школе

Техничка школа са домом ученика уписује ученике у три смера: електротехника, машинство и обрада метала, рударство и геологија.

Постоје профили четворогодишњег и профили трогодишњег образовања.

ПРОЧИТАЈТЕ ВИШЕ +

Електротехника

Електротехничар електронике, енергетике или рачунара. Електромонтер мрежа и постројења, електроинсталатер.

Машинство и обрада метала

Компјутерско конструисање, моторна возила, термоенергетика, бравар, аутомеханичар, пнеумо и гасо постројења.

Рударство и геологија

Рударски техничар. Површинска експлоатација, рударство, геологија ...

КАРИЈЕРА ПОЧИЊЕ У ШКОЛИ !!!
ВРХ СТРАНИЦЕ latinica | ћирилица